V E T M E M O R I A L
0
1
2
3
4

KEDİLER

KÖPEKLER

KUŞLAR ve BALIKLAR

DİĞER DOSTLARIMIZ

Kedileriniz için:
Köpekleriniz için:
Kuşlarınız ve Balıklarınız için:
Kaplumbağa, Hamster, Guinea Pig ve diğer tüm dostlarınız için:

Yavru - yetişkin kedi maması, konserve kedi mamaları, hasta kedilerde kullanılan reçete (prescription) mamalar, büyük bir iştahla yiyecekleri ödül mamaları.

Kedinizi rahatça gezdirebilmeniz için boyun ve göğüs tasmaları, uzatmaları, her boy ve kiloya uygun flexiler. Kedilerinizin konforu için özel tasarlanmış yataklar, kendini güvende hissedeceği yuvalar, vücutlarını soğuk ve yağmurdan koruyacak elbiseler, taşıma kapları.

Bakım ve temizlikleri için şampuanları, parfümleri, göz-kulak temizlik losyonları, tarak ve fırçaları, tırnak makasları. Kediler için açık-kapalı kum kapları, kristal ve topaklaşan kedi kumları. Kedilerin tırmalama ihtiyaçlarını giderebilmeleri için tırmalama ürünleri.

Yavru - yetişkin köpek maması, konserve köpek mamaları, hasta köpeklerde kullanılan reçete (prescription) mamalar, büyük bir iştahla yiyecekleri ödül mamaları.

Köpeğinizi rahatça gezdirebilmeniz için boyun ve göğüs tasmaları, uzatmaları, her boy ve kiloya uygun flexiler. Köpeklerinizin konforu için özel tasarlanmış yataklar, kendini güvende hissedeceği yuvalar, vücutlarını soğuk ve yağmurdan koruyacak elbiseler, taşıma kapları.

Bakım ve temizlikleri için şampuanları, parfümleri, göz-kulak temizlik losyonları, tarak ve fırçaları, tırnak makasları. Köpeklerin diş kaşıntısı için diş ipleri ve bu amaçla kullanılan çeşitli ürünler.

Kuşlar için;

Muhabbet kuşu, kanarya, papağan kuş yemleri, vitaminleri, ilaçları, kuş kafesi ve diğer ürünleri.

Balıklar için;

Balık yemleri ve ilaçları.

Diğer dostlarımız için;

Kaplumbağa yemleri, vitamin ve ilaçları.

Tavşan, guinea pig, hamster yem, vitamin ve diğer ürünleri.